Wydarzenia animacyjne dla Powstańców w marcu

Wycieczka na najwyższy wieżowiec w Warszawie, koncert Alicji Majewskiej, Włodzimierza Korcza i Warsaw String Quater czy spotkanie z Jackiem Fedorowiczem to tylko niektóre propozycje programu animacji czasu wolnego zrealizowanego przez nasze stowarzyszenie na rzecz Powstańców Warszawskich w marcu.

W minionym miesiącu nie zabrakło spotkania międzypokoleniowego z uczniami Szkoły Podstawowej nr 246 im. T. Kościuszki oraz gawędy Janusza Owsianego.
Na Nowolipiu 22 zrealizowaliśmy również koncert piosenek Marka Grechuty w wykonaniu Marcina Januszkiewicza i Katarzyny Nuegebauer.

W ramach wydarzeń wyjazdowych pojechaliśmy z Powstańcami Warszawskimi i wolontariuszami na wystawę sztuki immersjnej „Van Gogh & Friends – The Immersive Experience".

Nasze czasami dość śmiałe propozycje imprez są odbierane przez Powstańców Warszawskich z entuzjazmem, zaciekawieniem, a także wzruszeniem, jak choćby oglądanie ukochanego miasta, tętniącego życiem z Varso Tower przez tych, którzy widzieli je w ruinie. Ogromne znaczenie ma w tym wypadku towarzyszenie weteranom i przysłuchiwanie się ich opowieściom. Bardzo się cieszymy, że staje się to możliwe dzięki naszej współpracy z Centrum Aktywności Międzypokoleniowej, które zarządza Domem Powstańców Warszawskich, oraz naszemu udziałowi w partnerskim projekcie miejskim.

Oto komu chcemy podziękować za marcowy wkład w animowanie czasu wolnego weteranom:
VarsoTower
CMS Polska – Kariera
Alicja Majewska
Włodzimierz Korcz
Warsaw String Quartet
Prom Kultury Saska Kępa
Zespół Cornelia
Marek Kulesza
Adam Zaporowski
Iwona Brzustowska
Jacek Fedorowicz
Marcin Januszkiewicz
Katarzyna Neugebauer
Marta Jachnik
#VanGoghFriendsTheImmersiveExperience
Krzysztof Choruży
Janusz Owsiany
Wolontariusze Stowarzyszenia Monopol Warszawski.

Wydarzenia zorganizowane przez Stowarzyszenie Monopol Warszawski w ramach "Programu animacji społeczno-kulturalnej dla warszawskich weteranów - uczestników Powstania Warszawskiego" współfinansowanego przez m.st. Warszawę.

Powrót
© Stowarzyszenie Monopol Warszawski