Spacery miejskie

Od lat organizujemy spacery miejskie po Warszawie. Naszą specjalizacją jest Praga. Opracowaliśmy kilka autorskich tras i programów zwiedzania tej dzielnicy tj. m.in. „Szlak Pianisty” (prowadzący po miejscach związanych z sylwetką Władysława Szpilmana oraz plenerach filmu „Pianista” w reżyserii Romana Polańskiego”), program „Koneser i okolice” (którego centralnym punktem jest rewitalizowany obiekt Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”), trasy: „Śladami Żydów Praskich” i „Praga wielu kultur”.

Programy spacerów dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań uczestników. Chętnie wzbogacamy je dodatkowymi atrakcjami typu: gra miejska, degustacja, interaktywny pokaz, spotkanie z ciekawą postacią. Spacery prowadzą zawodowi przewodnicy miejscy.

Z przyjemnością pokażemy Wam najciekawsze miejsca w Warszawie, a szczególnie na Pradze tj. w dzielnicy, której koloryt i przeszłość do dziś są wyjątkowo jaskrawe mimo materialnej degradacji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt w celu ustalenia programu, kosztów i terminu zwiedzania.

Fot.: SMW
Fot.: Waldemar Prokop
Fot.: SMW
Fot.: SMW
© Stowarzyszenie Monopol Warszawski