Warszawianka Roku 2021

Do 22 października można oddać głos na fantastyczne kobiety w plebiscycie na Warszawiankę Roku 2021, plebiscytu który - jak można dowiedzieć się z oficjalnej strony www.warszawiankaroku.um.warszawa.pl: "...ma na celu uhonorowanie kobiety, która swoją działalnością społeczną lub zawodową w szczególny sposób przyczyniła się do rozwoju i promowania Warszawy".

Kapituła plebiscytu spośród ponad 280 zgłoszeń, które napłynęły od mieszkańców stolicy, wyłoniła do tytułu Warszawianki Roku dziesięć kobiet, które "każdego dnia angażują się w rozwój społeczeństwa obywatelskiego, zwracając uwagę na jego potrzeby. Ich działania pokazują, jak konsekwencją można zmieniać otaczający nas świat."

Wszystkim Paniom z szacunkiem nisko się kłaniamy, ale nasze serce najmocniej bije dla Wandy Traczyk-Stawskiej ps. "Pączek", przyjaciółki Domu Powstańców Warszawskich przy ul. Nowolipie 22 oraz osoby wspierającej swoją radą i autorytetem również inne działania naszego stowarzyszenia. Znamy i cenimy Jej zaangażowanie, otwartość i zrozumienie dla różnorodności, dlatego nasz głos oddajemy właśnie na Nią.

 

 

Fot.: www.warszawiankaroku.um.warszawa.pl

Powrót
© Stowarzyszenie Monopol Warszawski