Zakończenie projektu miejskiego dedykowanego Powstańcom Warszawskim

Wraz z 31 grudnia 2021 roku kończymy ponadtrzyletni projekt miejski, którego celem było stworzenie i prowadzenie jedynego w Polsce Domu Dziennego Wsparcia dla Powstańców Warszawskich usytuowanego przy ul. Nowolipie 22 w Warszawie.

Naszym partnerem przez ten czas było Towarzystwo Przyjaciół Warszawy, a współfinansownie pochodziło z zasobów Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Od 1 stycznia 2022 roku ośrodek będzie prowadziło Centrum Aktywności Międzypokoleniowej, tj. instytucja miejska. Stowarzyszenie Monopol Warszawski jako organizacja pozarządowa będzie startowała do kolejnych zadań publicznych uruchamianych na rzecz Powstańców Warszawskich. Do czasu ich ogłoszenia i rozstrzygnięcia, korzystając z bogatego doświadczenia i nawiązanych kontaktów, będziemy nadal opiekować się Powstańcami Warszawskimi, odpowiadając na ich bieżące potrzeby.

Za nami cenny i ważny etap w dorobku Stowarzyszenia Monopol Warszawski. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za możliwość pomagania Powstańcom Warszawskim i codziennego kontaktu z tymi niezwykłymi ludźmi, a także za sposobność poznania tylu cudownych osób, które zgromadzone wokół ośrodka stworzyły niecodzienny klimat tego miejsca, ofiarowując swoją wrażliwość i talenty.

Wszystkim Wam, drodzy przyjaciele, serdecznie dziękujemy i bądźmy solidarnie nadal razem!

Powrót
© Stowarzyszenie Monopol Warszawski